توضیحات

سازمانهای بسیار زیادی وجود دارند که میخواهند هر چه سریع تر محصولات خود را به بازارهای دنیای وب نزدیک کنند اما به خاطر مشکلات فنی و ساختار سازمانی این اتفاق نیافتاده است.
 
راه کارهای بسیار حرفه ای و آسان تیم کارشناسی وب برآیند میتواند به سادگی یک وب سایت برای فروشگاه سازمان ایجاد کرده و فروش تحت وب را به نرم افزار مالی و انبار داخل سازمان وصل نماید.
 
این کار با کمترین دخالت نیروی انسانی و بالاترین کیفیت انجام میشود و خروجی آن صدور کامل سندهای حسابداری و ورود و خروج انبار است .مدیران ارشد سازمان میتوانند با خیال راحت از انجام هر تراکنشی در سایت خود مطلع شده و گزارشات را در لایه هوش تجاری (Business Intelligence)کاملا بررسی نمایند.

 امروزه نیز بعد از شیوع ویروس کرونا نیاز به کسب و کار اینترنتی و تحت وب بشدت احساس شد و درصد بالایی از کسب و کارها به این سمت کشیده شدند.بهمین دلیل  سازمان ها و کسب و کارها نیاز به نرم افزاری دارند که با اتصال به سامانه فروش وب موجبات توسعه را فراهم کند.

در یک نرم افزار متصل به سامانه وب باید به راحتی اتصال به سیستمی جامع شامل بخش حسابداری ، انبار و بهای تمام شده فراهم باید که این مهم در نرم افزار جامع برآیند به راحتی قابل دسترسی است.


مزایای اتصال یک سامانه تحت وب به نرم افزار جامع برآیند به شرح ذیل است:

1.فضای کار با نرم افزار  برآیند به نحوی است که افراد با دانش و تخصص کم به راحتی میتوانند با آن کار کنند.

2.زمانیکه در وب سایت ثبت سفارشی صورت گیرد بصورت فاکتور با اتصال به نرم افزار به بخش فروش نرم افزار لینک شده و ثبت فاکتور و تمامی اطلاعات ورودی آن صورت میگیرد.

3.ثبت کالا و محصولات در نرم افزار برآیند به ریز تمامی اطلاعات و ویژگی های آن و قیمت آن و بارگذاری عکس محصولات قابل انجام است و تمامی این اطلاعات بارگذاری شده در نرم افزار در وب سایت قابل رویت میباشد.

4.با لینک شده وبسایت به انبار نرم افزار به راحتی بعد از ثبت سفارش در وب سایت موجودی محصولات قابل پیگیری و گزارش گیری  از منوی انبار میباشد.و همچنین اطلاعات ارسال محصولات که در وبسایت ثبت میشود که بصورت ارسال پیک،باربری،پست و ... میباشد در اطلاعات محصول ثبت و در نرم افزار بخش انبار قابل مشاهده میباشد.با لینک وب سایت به نرم افزار انبار مدیریت موجودی محصولات نیز به راحتی قابل انجام میشود.

5.در هنگام ثبت سفارش در وبسایت فاکتور آن در نرم افزار حسابداری ثبت و سپس بلافاصله اطلاعات مشتری دریافت شده و از طریق پیامک هم به مشتری هم به مدیریت وبسایت ارسال شده و از این طریق شما ارتباطی دنباله دار با مشتری میتوانید داشته باشید که از طریق پیامک تخفیف ها و پیشنهادات فروش را برایشان ارسال کنید و یک حس وفاداری و خرید مجدد در مشتری ایجاد کنید که این میتواند از مهم ترین نقاط قوت بازاریابی بشمار آید.

6.از دیگر مشخصات نرم افزار برآیند به این مورد میتوان اشاره کرد که حتی در صورتیکه وب سایت شما را تیم شرکت فکرگستر فناور طراحی نکرده باشند و کسب و کاری وب سایت آماده خود را داشته و تنها نیاز به نرم افزار مالی یا انبار را احساس کند این موضوع قابل انجام بوده و لینک شدن نرم افزار برآیند به وب سایت اختصاصی شما به راحتی قابل انجام است.

در نهایت با توضیحات ارائه شده باید گفت داشتن نرم افزاری که با سامانه وب اتصال داشته باشدو شامل بخش مالی،بهای تمام شده،انبار،خرید و فروش و CRM باشد در دنیای امروزی از ضروریات یک کسب و کار بشمار میرود.نرم افزار جامع مالی و اداری برآیند که شامل تمامی ماژول های مورد نیاز یک کسب و کار تحت وب است میتواند گزینه مناسبی برای مدیران بالقوه و کارآمد در این زمینه باشد تا با داشتن گزارش های مورد نیاز در زمینه ی مالی و یا موجودی محصولات و گزارش پیشینه مشتریان به بهترین شکل در عرصه رقابت کاری به اهداف آتیه سازمان و کسب و کار خود برسند.مقاله ها