موبایل

طراحی پلتفرم اختصاصی برای موبایل یکی از کارهای مهمی است که هر سازمانی باید انجام دهد. موبایل همان طور که می دانید به جزء جدایی ناپذیری از زندگی مردم تبدیل شده است، هر کسی روزانه حداقل یک ساعت از موبایل خود و اپلیکیشن های آن استفاده می کند. نرم افزارها و اپلیکیشن های موبایل روز به روز پیشرفته تر می شوند و از آن ها می توان در حوزه های متفاوت بهره گرفت.
موبایل ها آن قدری پیشرفته شدن که شما می توانید برای هر کاری که می خواهید انجام دهید از آن ها استفاده کنید. هر چیزی که امروزه شما نیاز دارید بخشی از آن را با موبایل ها و نرم افزارهای آن می توانید برطرف کنید.

 

 

طراحی پلتفرم اختصاصی برای موبایل

سازمان ها و کسب و کارها بخش اصلی هر جامعه به شمار می روند. کسب و کارها هر کدام یک سری اهدافی را دارند که برای رسیدن به آن تلاش می کنند. هر کسب و کاری که بتواند به اهداف خودش برسد، مسلما کارهای خودش را به خوبی انجام داده است.
در همین چند سال گذشته صاحبان کسب و کار و سازمان ها از کامپیوتر برای برنامه ریزی و رونق به فعالیت هایشان استفاده می کردند.
در صورتی که امروزه با پیشرفت موبایل ها، شما می توانید برای فعالیت تان یک طراحی پلتفرم اختصاصی داشته باشند.
سازمان ها و شرکت ها هر کدام یک سری کارهای مختلفی را باید انجام دهند که نیاز به برنامه ریزی منظم و مرتب و پیگیری دارند. از این رو می توانند با بهره گیری از پلتفرم اختصاصی این مراحل را خیلی ساده تر و با دقت بیشتری انجام دهند. در واقع بهره گیری از پلتفرم های اختصاصی با کسب و کار شما، مطابق با کارتان سبب می شود تا فعالیت های با راندمان بهتر صورت بگیرید.
این نرم افزار با توجه به ویژگی ها و شرایط کاری که شما دارید طراحی می شود. یعنی هر نیازی که تا به امروز داشته اید تا نیاز به یک طراحی و پلتفرم داشته باشد، با انجام این کار حل و فصل می شود.

 

طراحی برنامه مالی و اداری برای موبایل


دفاتر سازمان ها و کسب و کار روز به روز بیشتر توسعه پیدا می کنند و دیگر مانند گذشته همه چیز به صورت  قدیمی به کار نمی رود. کارمندان برای افزایش راندمان کاری شان نیاز دارند تا از برنامه ها و نرم افزارهای مختلف استفاده کنند. هوشمند سازی یکی از فاکتورهای موفقیت شرکت های برتر به شمار می رود. 
نرم افزارهایی که برای موبایل و سیستم عامل اندروید طراحی می شوند خیلی از مسائل و مشکلات را حل می کنند. از آن ها می توان برای مدیریت داده ها بهره گرفت و ضمنا در جنبه های دیگری هم کارایی و کاربرد دارد.
مزایای پلتفرم اختصاصی موبایل


با توجه به موارد گفته شده دریافتیم که موبایل تا چه اندازه در کار می تواند تاثیر گذار باشد و روند فعالیت تان را بهبود ببخشید. 
مزایا و برتری هایی که طراحی پلتفرم موبایل برای شما به همراه می آورد، سبب شده تا هر کسب و کاری به فکر داشتن یک پلتفرم مالی و یا اختصاصی برای خودش باشد. در ادامه چند برترین آن را به شما می گوییم پس با ما همراه باشید. 

 

صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی


زمانی که یک کسب و کار به سمت دیجیتالی و هوشمند شدن پیش می رود، به مراتب نیاز به نیروی های انسانی کم تر و کم تر می شود و همین عامل خیلی از مسائل مرتبط با نیروهای انسانی را در سازمان ها حل و فصل می کند.
همچنین هنگامی که شما برای فعالیت های مختلف کارتان از برنامه های اختصاصی که مناسب با ویژگی های کاری شما طراحی شده است، استفاده می کند، زمان انجام کار و انرژی که باید برای آن صرف شود، کاهش پیدا می کند و می توانید کارهایی بیشتری را در مدت زمان کمتری پیاده سازی نمایید. 

 

کاهش میزان اشتباهات


یکی دیگر از برتری های به کارگیری از پلتفرم های طراحی شده و یا پلتفرم های اختصاصی موبایل این است که میزان اشتباهاتی که رخ میداد و کیفیت کار را تا حد قابل توجه ای تحت تاثیر قرار می داد، کم می کند. 
هر کسب و کاری که میزان اشتباهات آن کم باشد، میزان موفقیت آن به مراتب بیشتر و بیشتر می شود. گاها برخی از اشتباهات می تواند ضربه زیادی به اهداف یک کار بزند، پس اگر طراحی و استفاده از یک پلتفرم می تواند نیرو و بازدهی بیشتری برای شما داشته باشد، بهترین کار این است که نرم افزار و برنامه های متناسب با کارتان داشته باشید. 

 

سفارش طراحی پلتفرم اختصاصی


ما با اهمیت استفاده از یک برنامه اختصاصی برای سازمان و یا شرکت ها آشنا شدیم که تا چه اندازه در فرآیند و اجرای کارها موثرند؛ اما به چه صورت می توان این پلتفرم ها را داشت و از آن ها استفاده کرد؟
طراحی اختصاصی پلتفرم ها برای سیستم عامل های موبایل نیاز به تخصص و مهارت دارد؛ از این رو شما برای این که از یک پلتفرم اختصاصی که هیچ مشکلی نداشته باشد بهره بگیرید، باید سفارش این کار را به مجموعه های اختصاصی بدهید. 


مجموعه فکر گستر با سال ها سابقه در زمینه طراحی و ایجاد تخصصی پلتفرم های اختصاصی موبایل فعالیت می کند. هدف مجموعه فراگستر این است که مطابق با شرایط هر کسب و کار برای آن بهترین برنامه اختصاصی را طراحی کند. ضمنا دیگر خدماتی که این مجموعه ارائه می دهد این است که صاحبان پلتفرم می توانند محصولات خریداری شده را سفارشی کرده و با توجه به اصول کسب و کار خودشان و نیازهایی که دارند که بخش های مختلف آن را تغییر دهند تا به بازدهی و نتایج مناسبی برسند.