طراحی پلتفرم اختصاصی موبایل

توضیحات

 

فرآیندها و نرم افزارهای خودکار باید برای ایجاد جریانی متناسب با سازمان شما استفاده شوند، نه اینکه نوع متفاوتی از گردش کار را به کارمندان خود تحمیل کنند. آنها همچنین باید به شما کمک کنند تا کنترل های دسترسی خود را تعریف کنید و فرآیندهای مورد تأیید مدیریت را ساده کنید. تعریف این گردش کار می‌تواند دشوار باشد زیرا نرم‌افزار به کسب‌وکارهای بیشتری اجازه می‌دهدتا در زمان اداری محدود انعطاف‌پذیر شوند. برخی از کسب و کارها ممکن است بخواهند یک سیستم کنترل دسترسی تلفن هوشمند به کارمندان اجازه رفت و آمد داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است برای ارتباط آسان با کارکنان از راه دور به نرم افزار ویدیوی دیجیتال نیاز داشته باشند.

 

طرحی پلتفرم اختصاصی موبایل راهی برای مقابله با کارهای خسته کننده و تکراری با کمک فناوری است. هیچ بخشی در یک سازمان با طراحی های اختصاصی دست نخورده باقی نمی ماند.

 

دیجیتالی شدن اکنون به بخشی جدایی ناپذیر از یک سازمان تبدیل شده است.و با توجه به اینکه تعداد کسانی که از موبایل استفاده میکنند نسبت به افرادی که از کامپیوتر استفاده میکنند روز به روز در حال بیشتر شدن است طراحی پلت فرم اختصاصی موبایل برای بخش های مختلف نرم افزار را میتوان از ضروریات سازمان شمرد،که در نهایت استفاده بهینه از این جریان بطور کلی کسب و کار شما را تقویت می کند.


مزایای داشتن اپلیکیشن اختصاصی و طراحی شده با نیاز های سازمان بشرح ذیل میباشد که:

  •  ارائه بهتر و سریعتر و راحتتر خدمات به مشتریان با توجه به نیاز های آنها و متناسب با راهبردهای سازمان.
  •  افزایش راه های ارتباطی سازمان با مشتریان و یا حتی پرسنل خود
  •  وجود یک مزیت رقابتی برای سازمان و پیشی گرفتن از آنها
  •  به روز بودن روند کاری شرکت و کارمندان
  •  داشتن آزادی عمل برای استفاده کنندگان از این روش
  •  داشتن راحت ترین راه های ارتباطی با مخاطبین خود
  •  ارسال سریعترین اطلاعات در کوتاهترین زمان و در نتیجه کاهش هزینه های سازمان

 


platform-design