طراحی پلتفرم اختصاصی موبایل


توضیحات

 

فرآیندها و نرم افزارهای خودکار باید برای ایجاد جریانی متناسب با سازمان شما استفاده شوند، نه اینکه نوع متفاوتی از گردش کار را به کارمندان خود تحمیل کنند. آنها همچنین باید به شما کمک کنند تا کنترل های دسترسی خود را تعریف کنید و فرآیندهای مورد تأیید مدیریت را ساده کنید. تعریف این گردش کار می‌تواند دشوار باشد زیرا نرم‌افزار به کسب‌وکارهای بیشتری اجازه می‌دهدتا در زمان اداری محدود انعطاف‌پذیر شوند. برخی از کسب و کارها ممکن است بخواهند یک سیستم کنترل دسترسی تلفن هوشمند به کارمندان اجازه رفت و آمد داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است برای ارتباط آسان با کارکنان از راه دور به نرم افزار ویدیوی دیجیتال نیاز داشته باشند.

 

طرحی پلتفرم اختصاصی موبایل راهی برای مقابله با کارهای خسته کننده و تکراری با کمک فناوری است. هیچ بخشی در یک سازمان با طراحی های اختصاصی دست نخورده باقی نمی ماند.

 

دیجیتالی شدن اکنون به بخشی جدایی ناپذیر از یک سازمان تبدیل شده است.و با توجه به اینکه تعداد کسانی که از موبایل استفاده میکنند نسبت به افرادی که از کامپیوتر استفاده میکنند روز به روز در حال بیشتر شدن است طراحی پلت فرم اختصاصی موبایل برای بخش های مختلف نرم افزار را میتوان از ضروریات سازمان شمرد،که در نهایت استفاده بهینه از این جریان بطور کلی کسب و کار شما را تقویت می کند.


مزایای داشتن اپلیکیشن اختصاصی و طراحی شده با نیاز های سازمان بشرح ذیل میباشد که:

  •  ارائه بهتر و سریعتر و راحتتر خدمات به مشتریان با توجه به نیاز های آنها و متناسب با راهبردهای سازمان.
  •  افزایش راه های ارتباطی سازمان با مشتریان و یا حتی پرسنل خود
  •  وجود یک مزیت رقابتی برای سازمان و پیشی گرفتن از آنها
  •  به روز بودن روند کاری شرکت و کارمندان
  •  داشتن آزادی عمل برای استفاده کنندگان از این روش
  •  داشتن راحت ترین راه های ارتباطی با مخاطبین خود
  •  ارسال سریعترین اطلاعات در کوتاهترین زمان و در نتیجه کاهش هزینه های سازمان

 


طراحی پلتفرم اختصاصی برای موبایل 

موبایل یکی از ارکان جدا نشدنی از دنیای امروزی به شمار می رود. کم تر کسی را در اطراف خود می بینیم که دارای موبایل هوشمند نباشد. بسیاری از مردم خیلی از کارهای خودشان را با استفاده از موبایل انجام می دهند و امروزه کسب و کارهای زیادی هم با آن انجام می گیرد و به عنوان ابزاری مهم در زندگی و کسب درآمد مردم تبدیل شده است.
اپلیکیشن ها و برنامه های گوناگون روی موبایل کارکرد با آن را خیلی ساده و راحت تر از گذشته کرده اند و افراد به وسیله آن می توانند با سایر ارتباط برقرار کرده و کارهایشان را ساده تر کنند. 

 

اهمیت موبایل در سازمان ها

زمانی که یک کسب و کار ایجاد می شود روز به روز پیشرفته تر شده و به تعداد پرسنل آن هم اضافه می شود و مسلما تمامی پرسنلی که در آن جا کار مشغول به فعالیت می شوند؛ تلفن همراه دارند. موبایل ها باعث می شود که یک کسب و کار بتواند خیلی ساده و بهتر به جلو برود؛ زمانی که بتواند از ابزار های رایج و مواردی که در دست افراد است بهتر استفاده کند.
شما می توانید برای کسب و کار خودتان یک پلتفرم مخصوص طراحی کنید و از آن برای بهبود و اوضاع کارتان استفاده کنید. کسب و کار شما می تواند اختصاصی باشد، زمانی که کارتان اختصاصی می شود و اوضاع شما تغییر می کند باید از ابزارها و پلتفرم های اختصاصی استفاده کنید. اگر این کار را انجام دهید می بینید که تا چه اندازه اوضاع و شرایط شما عوض می شود. 
هر کارمندی می تواند با موبایلی که دارد یک کار یا یک برتری برای مجموعه ی شما داشته باشد؛ در صورتی که شما بتوانید یک پلتفرم اختصاصی برای هر کس طراحی کرده و از آن استفاده کنید. امروزه یک سری برنامه ها وجود دارند که می توانند به بهره وروی کارمندان کمک کنند؛ اما پلتفرم اختصاصی برای کسب و کار شما با تمامی این موارد تفاوت دارد.


ساماندهی کارمندان دورکار

دورکاری امروزه یکی از بخش های مهم در کسب و کارها شده است. استخدام حضوری کارمندان و مراجعه آن ها هر روز به شرکت یک سری هزینه ها برای مجموعه در پی دارد. از این رو کسب و کارها برای بهبود اوضاع و شرایط شان سعی می کنند تا به سراغ دورکاری بروند. کارمندان دورکارهم می توانند همان کارهایی که باید یک شرکت انجام دهند را پیاده سازی کنند؛ اما شما می توانید خیلی ساده و راحت به آن ها برنامه و یا کار دهید.
برای انجام این کار نیاز به پلتفرم دارید و طراحی پتلفرم اختصاصی برای موبایل می تواند کمک زیادی بهتان کند. با بهره گیری و استفاده از این پلتفرم شما در کوتاه ترین زمان ممکن کارمندان دورکار را کنترل کرده و به آن ها برنامه کاری مناسب می دهید. 

 

هماهنگی و انسجام کار

زمانی که همه کارمندان و کسانی که در یک مجموعه فعالیت می‌کنند از یک برنامه یا پلتفرم بهره بگیرند و استفاده کنند می بینید که مشکلاتی که ممکن است به دلیل تنوع کار ایجاد شود تا چه اندازه کاهش پیدا کرده و انسجام کسب و کار برای هرکسی افزایش پیدا می‌کند زمانی که شما این کار را انجام می دهید می بینید که همه چیز برای کسب و کار شما خیلی زود تغییر کرده و اوضاع و شرایط به سمت بهتر شدن میرود. 

به عبارت دیگر هر کسب‌وکاری که می خواهد به صورت تخصصی فعالیت کند کاری که باید انجام دهد این است که از یک پلتفرم اختصاصی موبایل برای خودش بهره‌مند باشد چرا که امروزه همه افراد موبایل دارد و استفاده کردن از ابزارهایی که همه آن را در دست دارند می توانند قدم مهمی برای بهبود شرایط و اوضاع کاری و رسیدن راحت تر به اهداف باشه از طرفی اینکه یک کار هماهنگ انجام بشود نتیجه خیلی خوبی در بهره‌وری آن در کوتاه مدت ایجاد می‌کند در نتیجه شما می‌توانید با به کار گرفتن از ابزارهای گوناگون این کار را خیلی ساده و راحت انجام دهید. 

 


چطور میتوانیم طراحی پلتفرم موبایل را انجام بدهیم؟ 

تا به اینجا در مورد ویژگی ها و مزایای پلتفرم موبایل و استفاده کردن از آن آشنا شدیم اگر قصد دارید که طراحی پلتفرم موبایل را انجام می دهید باید بدانید که امروزه می توانید خیلی ساده و راحت تر از چند سال گذشته از این خدمات بهره بگیرید چرا که گسترش اینترنت و استفاده روز افزون مردم از آن سبب شده تا شرکت‌های بزرگ و مختلف خدمات گسترده به شما ارائه دهد و دیگر نیاز به مراجعه حضوری و پیدا کردن یک مجموعه معتبر برای دریافت خدمات نباشد. شما می توانید با پیدا کردن یک مجموعه معتبر و ارائه سفارش به آن در کم ترین زمان ممکن یک پلتفرم برای کار خودتان داشته باشید. دریافت پلتفرم در اسرع وقت اهمیت زیادی دارد؛ چرا که اگر در زمان مناسب به دست شما نرسد نمی تواند کارایی و بازدهی همیشگی را داشته باشد. 

 

معرفی مجموعه فکر گستر

اگر بخواهیم یکی از بهترین مجموعه هایی که به شما خدمات طراحی پتلفرم موبایل را ارائه می دهد معرفی کنیم، آن فکر گستر نام دارد. مجموعه فکر گستر با بهره گیری از افراد و پرسنل با تجربه به شما خدمات طراحی نرم افزار را با بالاترین کیفیت و در کم ترین زمان ممکن انجام می دهد. شما می توانید برای هر قسمت از کسب و کارتان یک پلتفرم اختصاصی خودتان را داشته باشید؛ تنها کافیست که از مجموعه فکر گستر بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. 
مجموعه فکرگستر نسبت به رقبا ویژگی ها و برتری های خاصی دارد که برخی از آن ها عبارتند از:
•    بهره گیری از پرسنل متخصص و با تجربه
•    ارائه پلتفرم در اسرع وقت
•    امکان سفارشی سازی سفارش
•    دریافت هزینه مناسب
 

مقاله ها