توضیحات

در نرم افزار ERP (Enterprise resource planning)  مخصوص بنگاه های اقتصادی بازرگانی برآیند شما میتوانید بهترین و کارآمد ترین روشها را در مجموعه خود پیاده سازی نمایید .

وقتی که سازمان شما یک محصول نرم افزاری مدل ERP را تهیه میکند یکی از مهمترین مزایایی که برای سازمان به ارمغان میاید این است که شما تمامی قسمتهای نرم افزار را میتوانید بومی سازی نمایید و دقیقا مطابق با الگوی سازمانی خود از نرم افزار بهره برداری کنید.

این بزرگترین مزیت نیاز به تخصص بسیار بالا در حوزه های مالی و اداری و صنعتی دارد تا یک سازمان به سادگی بتواند به یکپارچه سازی اطلاعات برسد .در این راه شاید لازم باشد در تشکیلات سازمانی تغییراتی ایجاد گردد و یا حتی بعضی از نگرش ها که مدتها در سازمان جای داشته است باید کلا تغییر و یا دستخوش کمی بازنگری باشد تا بتواند بهترین بهره وری اقتصادی و نیروی انسانی را به ارمغان بیاورد.

شما در یک نرم افزار ERP تمامی مراحل و فرآیند های کسب و کار خود را دارید و در این مدل به شکل حرفه ای تر به آن نگاه میکنید و حتی به جزئی ترین موارد باید نگاه دقیق و عمقی داشته باشید چرا که ممکن است همان نکات ظریف ارتباط اطلاعاتی یکی از حفره های سازمانی شما باشد .

به همین دلیل است که این مدل نرم افزارها هم زمان استقرار و راه اندازی طولانی دارند و هم هزینه بالاتری نسبت به مدلهای دیگر نرم افزاری دارند.


بازرگانی


طراحی نرم افزار بازرگانی

واحد بازرگانی اهمیت زیادی در کسب و کارها دارد. زمانی که شما واحد بازرگانی مناسبی داشته باشیدُ می توانید با خریداران ارتباط خوبی برقرار کرده و هر گونه کم و کاستی که وجود دارد را برطرف کنید و این روی روند کاری شما تاثیر خیلی زیادی می گذارد. زمانی که مجموعه ها پیشرفته تر می شوند، نیاز به سیستم های پیچیده تری دارید و استفاده از برنامه های جدید سبب می شود تا شما بتوانید خیلی ساده و راحت تر با مشتریان ارتباط برقرار کنید.
از طرفی امروزه تکنولوژی گسترده شده است و شما می توانید با بهره گیری از آن ها در کسب و کارتان تغییر و تحویل جدی ایجاد کنید؛ از این رو اگر شما به دنبال داشتن یک سازمان یا مجموعه ای پر بازده هستید باید از برنامه ها و نرم افزارهای مناسب و به روز بهره بگیرید. در ادامه یک سری نکات درمورد آن به شما می گوییم با فکرگستر همراه باشید. 

 

ویژگی های نرم افزار بازرگانی

نرم افزارهای بازرگانی باید یک سری ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند روی کسب و کار تاثیر مثبتی داشته و نقش سازنده ایفا کند؛ در واقع به صورتی طراحی و پیاده سازی شود تا بتواند انواع مدل های گوناگونی داشته باشد و در زمینه خرید و فروش محصولات به شرکت کمک می کند. محیط های نرم افزاری باید کاربر پسند باشند و بتواند ارتباط مناسبی ایجاد کند تا روی روند و بازدهی آن تاثیر مثبت ایجاد کند. در ادامه یک سری آن از این ویژگی ها را به شما می گوییم پس با ما همراه باشید. 

 

ارتباط با نرم افزارهای دیگر 

در یک سازمان تنها یک برنامه یا نرم افزار وجود ندارد. ویژگی ای که این مدل نرم افزار باید داشته باشد این است که بتواند با نرم افزارهای دیگری که در شرکت استفاده می شوند ارتباط برقرار کند. به عنوان مثال یکی از نرم افزارهایی که در هر شرکتی وجود دارد، نرم افزارهای مرتبط با حسابداری هستند. نرم افزارهای حسابداری نقش مهمی در سیستم نرم افزار و مدیریت مالی دارند؛ به همین دلیل طراحی نرم افزار بازرگانی باید به صورتی باشد که با نرم افزارهای حسابداری یا مدل های دیگر ارتباط برقرار کند. 

 

طراحی کاربرپسند

ویژگی دیگری که طراحی نرم افزار بازرگانی باید داشته باشد این است که به صورتی طراحی شود تا بتواند با کاربران ارتباط موثر برقرار کند و افراد بتوانند از آن استفاده کنند. یک زمانی وجود دارد که شاید یک نرم افزار ویژگی ها و قابلیت های خیلی بالایی داشته باشد، اما دسترسی و کارکردن با آن ها به صورتی است که هر فردی نمی تواند آن ها را انجام دهد. یک نرم افزار بازرگانی مناسب شماست که بتوانید هم از آن درست بهره بگیرید و هم این که قابلیت های خوبی به شما بدهد. 

 

ارائه گزارش کامل

هر شرکت یا مجموعه ای که با بهره گیری از تعدادی پرسنل برای اهداف خودش کار می کند نیاز دارند تا پس از انجام یک سری مراحل از آن ها گزارش بگیرید. گزارش گیری می تواند نقش موثری در بهبود اوضاع یک کسب و کار داشته باشد. یک سری تغییراتی وجود دارد که شما باید از آن ها بهره بگیرید تا بتوانید به صورت درست برای آینده برنامه ریزی کنید.
اگر برنامه یا نرم افزاری که استفاده می کنید نتواند به شما قابلیت درست برای دریافت گزارش را بدهد، روی روند کاری شما به آن صورت نمی تواند موثر باشد. پس حتما باید دریافت گزارش را یکی از ویژگی های برنامه ها بدانید. 

 

بزرگ ترین مزیت استفاده از نرم افزار EPR بازرگانی

با استفاده از نرم افزار EPR مخصوص بنگاه های اقتصادی برآیند شما می توانید از قابلیت های زیادی استفاده کنید. هنگامی که شما از این ممحصول استفاده می کنید می توانید قسمت های گوناگون آن را بومی سازی کرده و برای بهبود کسب و کارتان استفاده نمایید، این بزرگ ترین مزیت در این حوزه به شما می رود تا یک مجموعه بتواند با استفاده از آن اطلاعات خودش را یکجا داشته باشد. شما ممکن است در زمانی موفقیت کسب و کارتان یک سری تغییرات را نیاز داشته باشید.
زمانی که از این نرم افزار استفاده می کنید متوجه می شوید که باید چه تغییراتی ایجاد کنید و همه چیز شکل و شمایل حرفه ای به خودش می گیرد و ریزترین اطلاعات را هم در دست دارید. 
اگر مجموعه های معتبر و موفق را بررسی کنید، متوجه می شوید که آن ها حتی نسبت به ریزترین اطلاعات شان هم حساس هستند و همین نشان می دهد که داشتن حتی ریز نکات ترین اطلاعات هم تاثیر خیلی زیادی روی روند موفقیتی کسب و کار شما دارد. 

 

سفارش آنلاین طراحی نرم افزار بازرگانی

در چند سال گذشته شاید خیلی از مجموعه ها به دنبال این بودند که بخواهند از این برنامه ها به درستی استفاده کنند و برای خودشان یک نرم افزار مناسب داشته باشند؛ اما محدودیت های مکانی و زمانی این قابلیت را از دسترس آن ها خارج می کرد. در صورتی که امروزه شما می توانید با بهره گیری از خدمات آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن از این نرم افزارها بهره بگیرید. امروزه طراحی نرم افزارها توسط شرکت های متخصص به صورت آنلاین ارائه داده می شود.
شما می توانید با بررسی اینترنتی، مجموعه های معتبر ارائه دهنده این خدمات را به صورت آنلاین پیدا کرده و از آن ها خدمات دریافت کنید.

 

معرفی مجموعه فکر گستر

اگر بخواهیم یکی از مجموعه هایی که به صورت تخصصی در زمینه طراحی و ارائه نرم افزارهای مختلف برای سازمان ها فعالیت می کند را به شما معرفی کنیم، فکر گستر است. فکر گستر با بهره گیری از افراد با تجربه به شما بهترین خدمات را در این حوزه ارائه می دهد. نرم افزارهایی که این مجموعه طراحی می کند بیشترین قابلیت و امکان را در اختیار شما قرار داده و هنگامی که بخواهید می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن آن ها را شخصی سازی کنید.
از دیگر ویژگی های فکرگستر علاوه بر ارائه خدمات تخصصی می توان به انجام خدمات در کم ترین زمان ممکن، ارائه پشتیبانی و مشاوره برای طراحی نرم افزار و دریافت هزینه مقرون به صرفه اشاره کرد. 
 

مقاله ها