در BPMS بازرگانی
تمامی قابلیتهای خرید و فروش و خزانه داری
طراحی شده است
شما فقط گزارش بخواهید

صدور سند و بهای تمام شده فروش
به عهده فرآیند است

هر قابلیتی که در فرآیندها نیاز دارید

تعریف شده است

فقط انتخاب کنید

تعریف مدلهای مختلف از سازمان فروش یا تدارکات یا ارتباط با
نرم افزار موبایل را به عهده فرآیند بگذارید

در فرآیند تولید 
سریال و تاریخ تولید و رهگیری محصول تعریف شده است
فقط انتخاب کنید
انجام کنترل کیفبت و محاسبه مانده از برنامه ریزی تولید
را به عهده فرآیند بگذارید


BPMS چیست و دلایل استفاده از آن در نرم افزار مالی و نرم افزار تولید

BPMS یکی از ارکان اصلی در مدیریت کسب و کارهای مختلف به شمار می رود تا سازمان ها بتوانند به اهداف خودشان برسند. هر کسب و کاری که یک سری مجموعه فعالیت هایی را دارد تا بتواند محصول یا خدمات نهایی خودش را به دیگران ارائه دهد. 
موردی که در کسب و کارها اهمیت دارد این است که چطور می توان آن ها را مدیریت کرد و یا این که از ابزار های گوناگون برای بهبود یا افزایش راندمان کار استفاده کرد. در نتیجه صاحبان کسب و کارهای مختلف از سیستم BPMS یا سیستم مدیریت کسب و کار استفاده می کنند.
 

فرآیند در BPMS یعنی چه؟ 

کسب و کارها اهداف مختلفی از هم دیگر دارند که برای رسیدن به آن تلاش می کنند. در هر کاری باید یک سری کارها به صورت منظم انجام شود که با توجه به فعالیت های کار متفاوت است؛ فرآیند کسب و کار به این مجموعه کارها گفته می شود که به عنوان مثال می تواند آموزش به کارمندان و یا ارسال کالا به مشتریان باشد.

 

نگاهی دقیق به فرآیند کسب و کار

هر ارگان یا سازمان خصوصی یا دولتی این هدف را دارد که محصول یا خدمات مناسب به مردم ارائه دهد. برای این که بتوانند به خوبی خدمت رسانی کنند باید یک سری از کارها را انجام دهند به عنوان مثال این فعالیت ها می تواند شامل؛ طراحی، ساخت و تولید؛ آماده سازی و بسته بندی، حمل و نقل و فروش و کنترل کیفیت باشد. وقتی یک مجموعه بخواهد به خوبی کارکند به یک سری امکانات نیاز دارد تا کیفیت کار آن را بالاتر ببرند.

 

به کارهایی که در حوزه یک سازمان یا کسب و کار انجام می شود تا به یک هدف دست پیدا کنند، فرآیند کسب و کار گفته می شود. فرآیند کسب و کار داخل یک محیط یا شرکت یا مجموعه انجام می گیرد اما این امکان وجود دارد که فرآیندهای کسب و کارهای گوناگون با هم دیگر تعامل داشته باشند. 
فرآیندها می توانند در هر حوزه ای باشند به عنوان مثال برای کارهای بازرگانی، فرآیند های بازرگانی، در زمینه مواد شیمیایی، فرآیندهای تولید مواد شیمیایی و ... وجود دارد. 
 

نرم افزار مالی

امور مالی قلب یک شرکت یا یک سازمان به شمار می رود. امور مالی اگر به درستی بررسی نشود، شرکت نمی تواند به فعالیت خودش ادامه دهد و با مشکلات زیادی مواجه می شود. امور مالی در گذشته توسط نیروهای انسانی انجام می شد که یک سری خطا و اشتباهات در آن ها وجود داشت. در صورتی که امروزه نرم افزار مالی به کمک حسابداران یا نیروهای شرکت می آیند و کمک می کنند تا حتی کوچک ترین ارقام هم به راحتی و به درستی انجام شود.

نرم افزار حسابداری قابلیت های زیادی دارند و تمامی موارد آن ها به صورت خودکار در سیستم ثبت می شود و گزارشات مالی را به روز رسانی کرده و در اختیار شما قرار می دهد. نرم افزارهای مالی این قابلیت را دارند تا ساختار کدینگ با توجه به سازمان ها در آن پیاده سازی شود، کنترل های داخلی به راحتی صورت بگیرد و همین طور در هر زمان که نیاز باشد گزارش گیری به صورت کامل انجام شود. استفاده از نرم افزار مالی یکی از ملزومات برای هر سازمان یا مجموعه ای به شمار می رود.

 

آشنایی با BPMS یا سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار 

BPMS یک اتوماسیون اداری است که سبب می شود تا مدیران بتوانند کارهای مجموعه خودشان را به صورت اتوماتیک پیش ببرند و در زمان و هزینه شان تا حد زیادی صرفه جویی شود و میتوانند قیمت تمام شده محصول خود را به سادگی حساب کنند.. 
بی پی ام اس در واقع ابزاری پرکاربرد است که در جنبه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال شما می توانید با این نرم افزار هزینه های مجموعه، کارهای روزانه و کم و کاستی های آن را بررسی کنید.
 

برتری های استفاده از BPMS

وجود این فرآیند در کسب و کارهای مختلف سبب می شود تا سازمان ها یک گام به سمت دیجیتالی شدن بیشتر بروند و همین اهداف زیادی را برای آن ها ایجاد می کند.  شما در جنبه های مختلف و برای فرآیندهای گوناگون مانند فرآیندهای تولید مواد شیمیایی، فرآیندهای تولید مونتاژ و فرآیند تولید نرم افزار از آن بهره بگیرید. 
در ادامه یک سری از مزایا و دلایل استفاده از بی پی ام اس را به شما می گوییم پس با ما همراه باشید.
 

سودآوری بیشتر و کاهش هزینه ها

اولین دلیلی که خیلی از سازمان ها به استفاده از بسته نرم افزاری BPMS روی آورده اند این است که می توانند درآمدهای خودشان را بیشتر در صورتی که هزینه هایشان را کم تر و کم تر کنند.  تغییر و بهبود در فرآیند های سازمانی که هماهنگ با شرایط اقتصادی انجام می شود، یکی از دلایل موفقیت کسب و کارهای بزرگ به شمار می رود. آن ها با استفاده از نرم افزارهای بی پی ام اس سعی می کنند تا تغییراتی که باید انجام دهند را پیاده سازی کرده و اصلاحات لازم را برای بهبود استفاده کنند، که همین امر باعث افزایش درآمد و کاهش هزینه های اضافی و ناشی می‌شود.
به عبارتی دیگر BPMS یک عامل تعیین کننده در سازمان های با مجموعه فعالیت های گوناگون به شمار می رود. 
 

راندمان بهتر

هماهنگ سازی کارهای مختلف در یک مجموعه، بازدهی آن را بیشتر می کند؛ چرا که آن را منظم می کند. صاحبان فرآیندها با بهره گیری ا ز اطلاعات صحیح می توانند هر گونه نامنظمی و تاخیر در کار را بررسی کرده و آن ها را اصلاح کنند. همین امر به اضافه کردن یا کاستن منابع کمک می کند که سبب بهبود راندمان کاری می شود. 

 

ایمنی و امنیت 

یکی از مهمترین برتری های موجود برای استفاده از بسته نرم افزاری BPMS، امنیت بالای آن است. در زمان مدیریت کسب و کار، حفظ اطلاعات و امنیت داده ها نقش مهمی دارد. بی پی ام اس مطابق با قوانین جدید و استانداردها به روز رسانی شده و فرآیندهای مختلف کسب و کارها را امن نگه می دارد.

 

خرید نرم افزار بی پی ام اس 

تا به این جا با BPMS و دلایل محبوبیت و استفاده از آن در سازمان ها و کسب و کارهای گوناگون آشنا شده ایم. شما می توانید با توجه به مجموعه فعالیت و نیازهایی که دارد برای سازمان خودتان نرم افزارهای صنعتی و یا مالی داشته باشید تا با استفاده از آن بتوانید در زمان، انرژی و هزینه های خود صرفه جویی کرده و به اهداف تان برسید. 
مجموعه فکر گستر فناور با یک مدل قیمت نرم افزاری با سال ها سابقه در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای بی پی ام اس سازمانی و مدیریتی فعالیت کرده و در کنار خدمات سفارشی سازی محصولات ارائه شده را هم انجام می دهد. شما می توانید با تهیه محصولات فکرگستر نه تنها در جنبه های مختلف از کسب و کارتان صرفه جویی نمایید بلکه در کم ترین زمان ممکن اهداف تان را در قالب نرم افزار پیش ببرید. ضمنا این مجموعه در کنار خدمات نرم افزاری خود به شما خدمات وی آی پی برای بهبود استفاده از نرم افزارها را هم ارائه می دهد.