فروش و پیش فاکتور

توضیحات

نرم افزار فروش:

در جهان كنونى كه امكان توليد انبوه كالا و خدمات زمينه افزايش عرضه نسبت به تقاضا را فراهم آورده است، براى توليدكنندگان راهى جز جلب رضايت مشترى باقى نمانده و ديگر نمى توان حيطه بازار و عرضه را با ابزارهاى محدود گذشته تعريف كرد.

فرآيند فروش همواره يكي فاکتورهای مهم در رشد اقتصادي شركت ها و يكي از عوامل رقابتي براي بقا و در نهايت توسعه شركت ها مي باشد. بدين ترتيب ظهور فناوري و به وجود آمدن نرم افزارهای فروش، تحول و دگرگوني آشكاري را در رويكرد سازمان ها در زمينه روابط با مشتريان خود به ارمغان دارد.

نرم افزار های فروش یکی از عوامل زیرمجموعه بازاریابی است، به عبارتی فروش انتهائی‌ترین عملیات بازاریابی در یک معامله است ولی در عین حال شروع یک رابطه بلندمدت با مشتریان است. بدین منظور در اختيار داشتن نرم افزارهای فروش جهت مديريت موثر فرآيند فروش و ايجاد روابط با مشتريان، يك نياز اوليه مي باشد. اين داده ها و اطلاعات در مورد مشتري مي تواند شامل اطلاعات شخصي مشتري، تاريخچه خريد، درآمد، سود، و يا بازدهي توليد شده توسط مشتري، فرصت هاي تجاري مطلوب و پر فروش و ... مي باشد.

 

فروش امروزه نقش مهمی در دنیای کسب و کار دارد؛ در واقع این که یک شرکت می تواند به سود دهی برسد، سرپا بماند و فعالیت خودش را ادامه دهد به فروش بستگی دارد. هر شرکتی یک سری ویژگی ها و فاکتورها را دارد که در کنار هم دیگر سبب می شوند تا بتواند هر کدام به یک نتیجه ای برسد. کاری که شما باید انجام بدهید این است که بتوانید با استفاده از نرم افزارهای فروش  این روند را به نتیجه برسانید.

اگر صاحب کسب و کاری هستید بخش فروش را خیلی باید جدی بگیرید، چون شرکت ها و مجموعه هایی که فروش خیلی خوبی ندارند نمی توانند مدت زمان زیادی به ارائه خدمات خودشان ادامه دهند. در ادامه به شما دلایل استفاده از نرم افزارها و برنامه های طراحی شده فروش را می گوییم پس با ما همراه باشید. 

 

 

اهمیت نرم افزار فروش

خیلی از شرکت ها فروش های خیلی خوبی دارند و در واقع به سوددهی رسیده و مشتریان خاص خودشان رادارند. از طرفی بسیاری دیگر از شرکت ها و مجموعه های دیگر باید در این زمینه بهتر کار کنند تا بتوانند به فروش های خوبی برسند. فروش نقش مهمی در پایداری یک مجموعه ایفا می کند.؛ اما یک سری مواردی هستند که در این زمینه به شما کمک می کنند.
نکته‌ای که وجود دارد این است که در گذشته شاید نیروهای انسانی در زمینه فروش و عوامل مختلف آن کار می کردند، البته امروز هم این نیروها وجود دارند که باید در بخش‌های دیگر از فروش برای شما کار کند اما بخش هایی که به صورت اتوماتیک و برنامه‌ای وارد کار شده‌اند نسبت به گذشته خیلی اهمیت بیشتری داشته و همین طور تاثیر خیلی زیادی دارد و اگر شما بخواهید این کارها را انجام بدهید نیاز به یک نرم ‌افزار دارید. 


در واقع نرم‌افزارهای فروش شما را خیلی جلوتر انداخته و کمک می‌کند تا به یک نتیجه خیلی مهم و مناسب در این زمینه برسید اگر بخواهید با استفاده کردن از آنها خیلی ساده و راحت این کارها را پیش ببرید می توانید از آنها درست و اصولی استفاده کرده و خیلی از تغییراتی که باید انجام بدهید را در کمترین زمان ممکن پیاده سازی کنید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که خیلی ساده و راحت تر از آنچه که می خواهید به همه چیز در مواردی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید و همین طور هر آنچه را که می خواهید برای خودتان را داشته باشید.


نرم افزار های فروش کمک زیادی به شما در تمام جنبه ها می کند و همچنین مهمترین عاملی است که باعث می شود تا شما از نظر فروش دچار موارد مناسب شوید چرا که فروش یکی از پایه‌های اصلی برای سرپایی یک کسب و کار است و هر چقدر شما در این زمینه مجهزتر باشید در واقع به میزان سوددهی و گسترش مجموعه تان کمک کرده اید. 

 

مزایای نرم افزار فروش 

نرم افزار های فروش یک سری امکانات و برتری هایی در اختیار شما می دهند. اولین کار این است که فاکتورها را دسته بندی می کنند. بی نظمی فاکتورها یکی از مشکلاتی است که بیشتر صاحبان کسب و کار با آن روبه رو می شوند و نمی دانند که چه زمانی باید آن ها را بررسی کنند و مشکلاتی مانند ضرر و زیان و عدم بررسی درست هزینه ها را هم در پی دارد.
زمانی که شما از یک نرم افزار هوشمند بهره می گیرید می بینید که فاکتورهای شما کاملا دسته بندی و منظم شده اند و به شما کمک کرده تا هر کدام را که می خواهید بررسی کنید. 
از طرفی فاکتورهای مرجوعی را هم از بین فاکتورها مشخص می کند و آن ها را در بخش جداگانه ای قرار می دهد. مزیتی دیگری که برای آن وجود دارد این است که خطا و اشتباه را خیلی کم می کند.  

  
هرچند بهره گیری از نیروی انسانی می‌تواند به شما کمک خیلی زیادی کند و همین طور باعث شود که جنبه های مختلف کار درست پیش برود؛ اما خطا و اشتباه در این زمان بسیار زیاد است و برخی از آنها می تواند ضربه قابل توجه به کسب و کار شما بزند.


پیشنهادی که ما بهتان می کنیم این است که بتوانید خیلی ساده و راحت هر آنچه را که نیاز دارید به دست آورده و با استفاده کردن از آن ها و نرم افزارهای موجود بتوانید میزان خطا و اشتباهات را خیلی کم کنید و تغییراتی که باید انجام شود را انجام دهید؛ اینها در کنار همدیگر به شما کمک می‌کند که در این زمان بتوانید هر نیازی که دارید را برطرف کنید.
زمان در ارائه خدمات نقش پر رنگی را ایفا می کند. اگر شما یک سازمان با مراجعه کنندگان بالا باشید، زمان برایتان حکم طلا را دارد. یکی از مواردی که سبب افزایش سرعت کار و صرفه جویی در زمان می شود همین امر است که شما بیشتر کارهایتان را با استفاده از نرم افزارهای طراحی شده انجام دهید که خدمات قابل توجه ای به شما ارائه می دهد. اگر شرکت های بزرگ را در سراسر دنیا بررسی کنید می بینید که روز به روز در این حوزه به پیشرفت و دسترسی های بزرگی رسیده اند. 

 

چطور نرم افزار فروش را داشته باشیم؟

امروزه با گسترش خدمات آنلاین و ارائه خدمات شرکت های معتبر در زمینه طراحی نرم افزار شما می توانید خیلی ساده و راحت تر از گذشته به این برنامه دسترسی داشته و سفارشتان را انجام دهید. محدودیت هایی که شاید در همین چند سال اخیر وجود داشت از بین رفته است و شما کافیست که یک مجموعه معتبر و مورد اعتماد پیدا کنید.
فکر گستر با سال ها سابقه در زمینه طراحی انواع نرم افزار فعالیت می کند. تیمی که در این مجموعه کار می کنند بهترین خدمات را به شما ارائه داده و می توانید پیش از دریافت خدمات با ثبت درخواست قیمت نرم افزار با کارشناسان این مجموعه مشورت کنید.
از طرفی فکر گستر بخش ویژه ای برای خدمات خودش دارد که شما هر محصول یا خدماتی که دریافت می کنید را می توانید برای خودتان انحصاری کرده و آن برنامه مطابق با نیازهای شما طراحی و تولید شود. 
 

 


امکانات :

تعریف مشتری
تعریف هوشمند اضافات و کسورات
تعریف بسته های فروش
تعریف دسته بندی فاکتورها
وضعیت ارسال سفارشات
صدور فاکتور مرجوعی از فاکتور فروش
صدور خودکار سند حسابداری از فاکتور فروش یا برگشت از فروش
فاکتور امانی
تغییر کاربرصادرکننده


گزارشات :

گزارش از پیش فاکتور 
گزارش از لیست کالاها 
گزارش از لیست مشتریان 
گزارش برحسب فاکتور یا حواله
گزارش از ریز فاکتورها
گزارش از ریز مشتریان
گزارش از بازاریاب فروش
گزارش تفصیلی از مشتریان و بازاریابها
گزارش سطری از فاکتورها
گزارش ماتریسی از مشتریان و کالاها
گزارش از کاربرلن برحشب پیش فاکتور
گزارش از کاربران برحسب فاکتور فروش
گزارش ارزیابی عملکرد کاربران فروش
گزارش سود و زیان کاربر جاری 
گزارش مقایسه ای بزحسب ماه
مزارش از سریال کالا
مقایسه فروش با سیستم تولید
داشبورد فروش
گزارشات ۳ بعدی
گزارشات هوش تجاری

مقاله ها