ERP

ERP ای آر پی طراحی اختصاصی برای مشتری است که مطابق با سازمان و برنامه هایی که دارد طراحی و تولید می شود. پیشرفت و رشد تکنولوژی سبب شده تا در چند دهه گذشته با توجه به صنایع گوناگونی مانند مخابرات، الکترونیک و کامپیوتر همه چیز نسبت به گذشته تفاوت پیدا کند و پیشرفته تر شود. امروزه با توجه به این تغییرات همه چیز نسبت به گذشته تفاوت پیدا کرده و شما با اطلاعات سازمانی می توانید برای خودتان یک برنامه مشخص داشته باشید.
از این رو شرکت ها و مجموعه های تخصصی و بزرگ به سراغ خدمات ERP می روند تا با استفاده از آن بتوانند اهداف خودشان را پیاده سازی کرده و همین طور هر اندازه که نیاز است نرم افزار مطابق با فعالیت مجموعه به صورت تخصصی کار کند. 
طراحی تخصصی نرم افزار مطابق با زیر مجموعه ها و کارایی که یک شرکت بزرگ دارد به آن کمک می کند تا مسائل و مشکلات زیاد دیگری را حل و فصل کند در ادامه به چند مزایای ERP و ... اشاره خواهیم کرد. 

 

طراحی اختصاصی

شاید امروزه نرم‌ افزارهای خیلی زیادی باشند که شما می توانید برای بهبود اوضاع و شرایط کاری تان از آن استفاده کنید اما کمتر نرم افزاری وجود دارد که به صورت تخصصی مطابق با فعالیتهای شما طراحی بشود و همینطور هر آنچه که شما نیاز دارید برای آن پیاده سازی گردد به همین دلیل طراحی های معمولی که انجام می‌شود که خیلی از مسائل شما را پاسخگو نباشد و شما باید خودتان را با آنها وقت دهید در صورتی که برای طراحی های اختصاصی دیگر این گزینه وجود نخواهد داشت. 
شرکت ارائه‌دهنده با توجه به مزایا و ویژگی هایی که دارد تمام اهداف اجزا و محدوده هایی که باید را در این نرم‌افزار ایجاد کرده و با توجه به آن تلاش می کند تا همه فعالیت های شما را تحت پوشش قرار دهد در واقع این فرایند خیلی  از فعالیت های مجموعه زیادی از شما را تحت نظر قرار می‌گیرد و می‌تواند هم در مسائل مالی و هم در مسائل دیگر برایتان وجود داشته باشد.
همین که شما از یک نرم افزار تخصصی استفاده می کنید متوجه می‌شوید که تا چه اندازه هزینه های شما برای خط تولید و بخش‌های دیگر کم می‌شود و تا چه اندازه زمان رسیدگی به تغییرات و بررسی اجزا و شواهد گوناگون در زندگی تان افزایش پیدا کرده و هر چیزی می تواند برای شما متفاوت باشد.

 

قابلیت متناسب سازی برای مشتریان

مسلما هر مجموعه که امروزه فعالیت می‌کند پشت اهدافی که دارد به این فکر می کند که چطور می‌تواند خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهد زمانی که شما از نرم‌افزار اختصاصی برای خودتان استفاده می کنید می‌بینید که تا چه اندازه اوضاع و شرایط برای شما متفاوت بوده و هر آنچه که میخواهید برایتان عوض می شود؛ چرا که زمانی که این کار را انجام میدهید می‌بینید که تا چه اندازه اوضاع و شرایط شما عوض شده و مواردی که به آن نیاز دارید برای تان تغییر پیدا می کند؛ از این رو شما می توانید خدمات خیلی بهتر و بیشتری را به مشتریان ارائه داده و هر آنچه را که نیاز دارید به دست آورید.
سپس نکته که باید بدانید این است که حتماً حتماً از نرم افزارهای اختصاصی برای کسب و کارهای گسترده استفاده کنید و نتایج آن را در بخش کشاورزی مجموعه‌ها ببینید. 

 

کاهش مشکلات

ارائه و انجام خدمات توسط نیروهای انسانی شاید یک سال مزایا داشته باشد اما وجود مشکلات را خیلی بیشتر می کند به همین دلیل ممکن است خطا های زیادی در این زمینه برای شما ایجاد شود و کاری که شما باید انجام دهید این است که چطور می توانید با استفاده کردن از آن و همینطور نتایجی که بگیرید هر آنچه را که می خواهید در زندگیتان به دست آورده و کسب و کاری داشته باشید که بدون هیچ مشکلی را با کمتر مشکلی به شما و به دیگر افراد خدمات ارائه می دهد به همین دلیل کاری که باید انجام دهید این است که در کمترین زمان ممکن هر آنچه را که نیاز دارید به دست آورده و با انجام و استفاده کردن از نرم افزارهای اختصاصی کاهش مشکلات تارا به شکل قابل توجهی ایجاد کنید و همینطور نیازهای خودتان را به نیروهای انسانی کاهش دهید.

 

مدیریت بهتر پروژه ها

یک مجموعه بزرگ مسلما برنامه روزانه زیادی دارد که باید انجام دهد و این که پروژه های گسترده ای در دسترس آن قرار دارد که باید آن ها را پیاده سازی کند. کاری که شما باید انجام دهید این است که چطور می توانید آن ها را پیاده سازی کرده و هر موردی که می خواهید را در کم ترین زمان ممکن پیگیری کنید.
در واقع هر چه فعالیت یک سازمان بیشتر باشد کنترل کردن آن هم سخت تر خواهد بود و کاری که مستلزم انجام آن می باشد، این است که شما از پلتفرم و برنامه اختصاصی استفاده کنید و هر چیزی که می خواهید در آن پیاده سازی کنید.
ای پی آر با توجه به مجموعه شما و کارها و پروژه هایی که انجام می دهید پیاده سازی می شود و همین به مدیریت بهتر پروژه ها و برنامه هایتان کمک می کند. 

 

معرفی مجموعه فکر گستر

مجموعه فکر گستر با سال ها سابقه به شما خدمات تخصصی در حوزه EPR ارائه می دهد. شما تا به اینجا با خدمات و مزایای ای پی آر آشنا شده اید. اما این که تا چه اندازه خدماتی که به شما داده می شود با کیفیت باشد و همین طور چطور این نرم افزار برای شما طراحی می شود هم تاثیر خیلی زیادی دارد؛ از این رو کاری که باید انجام بدهید این است که از یک مجموعه متخصص برای انجام خدمات استفاده کنید.
مجموعه فکر گستر با استفاده و بهره گیری از پرسنل تخصصی و همین طور ابزارهای مناسب به شما بهترین خدمات را در این حوزه ارائه می دهد.