درباره ما

شرکت فکر گستر فناور در مرداد ماه سال 1388 تاسیس گردید. با تجارب به دست آمده از سال 1379 تا تاریخ تاسیس شرکت سعی برآن بوده است که محصولی با کیفیت و ساده که بتواند کاربر با حداقل ورود اطلاعات بیشترین و پرکاربردتری گزارشات را هم برای خود داشته باشد و هم بتواند آن گزارشات و نتایج موجود در نرم افزار را در اختیار هیات مدیره و مدیران ارشد سازمان قرار دهد برای تصمیم گیریهای بزرگ اقتصادی و تجاری.

در خصوص هدف اشاره شده نرم افزار با نام تجاری "برآیند فکر گستر فناور" در شورای عالی انفورماتیک به ثبت رسید و نسخه های تولید شده در محیط های ویندوز و وب و موبایل به مشتریان ارائه گردید. تمامی بانکهای اطلاعاتی استفاده شده در محصولات مطابق با آخرین استاندارها و در پایگاه داده SQL Server  ایجاد شده است و برای ارتباط یکپارچه پلتفرم های مختلف از Web Services در طراحی ها استفاده کردیم زبان مورد استفاده برای وب سرویس ها هم PHP می باشد.

نسخه های ویندوز را با نرم افزار Embarcadero(Delphi) و نسخه های وب را با نرم افزار vue.js و Laravel ونسخه های اندروید و IOS را با نرم افزار Flutter طراحی , تولید و پیاده سازی نموده ایم.

در زمینه تحلیل و طراحی و تولید نرم افزارهای مالی، اداری و صنعتی همیشه از کارشناسان و بزرگان این صنعت استفاده کرده ایم و هنوز هم این ارتباط وجود دارد و برای تولید نسخه های جدید نرم افزار ایده های این دوستان و همکاران همیشه در اولویت تصمیم گیری بوده است. البته در این راه نظرات و پیشنهادات مدیران صاحب صنعت و کاربران نرم افزار هم یکی از بهترین و کارآمد ترین پیشنهادها برای ارائه نسخه های بعدی بوده است.

هدف تیم نرم افزاری و مدیریتی برآیند از ابتدا بر این بوده است که در کوتاه زمان ممکن ایده های جدید را در نرم افزار قرار داده و برای استفاده مشتریان و صاحبان صنایع بروز رسانی شود.که این مهم هم اکنون در کمترین زمان ممکن اتفاق میافتد و یکی از مزیت های رقابتی محصول شرکت فکر گستر فناور میباشد.

به همراه خریداری محصولات نرم افزاری صاحبان صنایع این فرصت استثنایی را هم داشته اند که محصول خریداری شده را سفارشی سازی نمایند و مطابق با اصول و ساختار شرکت خود قسمتهای نرم افزار را تغییر داده و نتایج بهتری را داشته باشند.

امروز با کمال افتخار میتوانیم اعلام کنیم که یک بسته نرم افزاری تولیدی قابل اجرا در تمامی صنایع شامل مونتاژ,تزریق,پرس,ریخته گری,صنایع شیمیایی را در اختیار داریم و در عمل در کمترین زمان ممکن قابلیت استقرار و پیاده سازی در تمامی شرکتهای اشاره شده را دارد و با حداقل ورود اطلاعات تولیدی توسط کاربر (که همان کارکرد تولید پرسنل) تمامی نتایج در خصوص میزان تولید بهای تمام شده بروز رسانی انبارها و ... به صورت هوشمند انجام میگیرد و مدیران میتوانند از قابلتهای هوش تجاری (Business Intelligence) موجود در نرم افزار بهره گیری کامل را داشته باشند.