توضیحات

بنگاه های اقتصادی بازرگانی و تولیدی به زمانی میرسند که روند رشد و تعالی خود را بهبود بخشیده و نیاز به ابزارهای بسیار حرفه ای برای کسب و کار خود در محیط وب دارند.در این مرحله رشد سازمان دیگر پلتفرم های آماده نیازهای یک سازمان را برآورده نمیکند چرا که سازمان نیاز به یک پلتفرم چند منظوره دارد که با انواع نرم افزارهای داخل سازمان ارتباط برقرار کند در این مسیر رشد و تعالی با بهره گیری از دانش و تجربه بسیار بالا در خصوص طراحی و پیاده سازی نگرش ها و محتویات یک سازمان در محیط وب تیم کارشناسی برآیند بهترین راه کارها را برای یک مجموعه پیاده سازی مینماید .
 
در محیط وب حرفه ای نیاز به این است که تجمیع اطلاعات یک سازمان وجود داشته در بخشهایی کاربر بتواند با بقیه پلت فرم های سازمان در ارتباط باشد(این ارتباط میتواند به نرم افزارهایی خارج از محصولات برآیند نیز شامل شود) با طراحی یک ساختار وب نیاز شرکتها و کارخانه جات را برای رسیدن به هدف برآورده مینماییم.


ویژگی هایی که یک وبسایت اختصاصی خوب باید دارا باشد موارد ذیل را میتوان نام برد که به راحتی و با اطمینان میتوانید به این ویژگی ها با همکاری تیم شرکت فکر گستر فناور دست یابید:


1.امکانات درخواستی خود را طبق سیاست های سازمان بر روی سایت بارگذاری کرده و تمامی گزارشات موجود در نرم افزار های خود را میتوانید بر روی سایت اختصاصی تان مشاهده کنید.

2. گرافیک و ظاهری کاملا منحصر بفرد طبق سلیقه شما و متناسب با زمینه ی کسب و کارتان برای وب سایت طراحی کرده تا به جذب مشتریان بیشتری بیانجامد.

3.زمان در یک وب سایت اختصاصی میتواند حرف اول را بزند. افراد از اینکه باز شدن یک سایت زمان زیادی از آنها بگیرد فراری هستند. شما با سپردن این مهم به تیم فکرگسترفناور میتوانید در کمترین زمان وب سایت خود را باز کرده و اطمینان را به مشتریان خود بدهید.

4.یکی دیگر از مهمترین موارد یک وب سایت اختصاصی امنیت بالا در نگهداری اطلاعات مدیریت و حتی اطلاعات مشتریان میباشد که این مورد نیز در طراحی وب سایت اختصاصی توسط تیم فکرگستر کاملا رعایت میشود.

5.سئوی سایت باید به نحوی باشد که کسب و کار چه بزرگ و چه کوچک باشد دارای بهترین سئو باشد.که با ساختار بهینه و مناسب موجب دیده شدن بهتر کسب و کارها باشد.

6.طراحی وب سایت اختصاصی این امکان را بشما میدهد تا به زبان های مختلف دنیا اعم از انگلیسی یا عربی وب سایتتان طراحی و در معرض نمایش عموم قرار دهید.

 


از مزایای داشتن یک وب سایت اختصاصی به موارد ذیل میتوان اشاره کرد:

1.راه یابی به فضای اینترنت و دیجیتال مارکتینگ که امروزه از مهمترین موارد کسب و کارها و معرفی محصول یا خدمات به دنیا بشمار میرود.

2.ارائه محصول و خدمات بدون در نظر گرفتن زمان و مکان که شما در هر زمانی در هرجای دنیا میتوانید کسب و کارتان را معرفی کنید.

3.در طولانی مدت موجب صرفه جویی در هزینه ،نیروی کار، زمان و مواردی میشود که در کسب و کارهای بدون وب سایت مشاهده میشود.

4.داشتن یک وبسایت اختصاصی برای کسب و کار موجب سرعت و راحتی در ارتباط با مشتریانتان میشود و مشتریان به راحتی و بدون کمترین اتلاف زمان سفارش خود را ثبت میکنند و با کسب و کارتان آشنا میشوند.

5.یکی از مواردی که موجب حذف هزینه های هنگفت تبلیغات میشود داشتن یه وب سایت اختصاصی برای معرفی کسب و کارتان به دنیای مارکتینگ میباشد.شما با تبلیغات بر روی وب سایت اختصاصی خود مشتریان را از پیشنهادات و یا تخفیفات یا عرضه محصول یا خدمات جدید به راحتی آگاه میکنید.

6.لینک شدن با نرم افزار اختصاصی تان و مشاهده گزارشات مالی ،انبار،فروش و ... که مدیریت موجودی محصولات و مدیریت مالی مناسب میانجامد.

 مقاله ها