توضیحات


امروزه برای تمامی شرکت ها این مهم محرز می باشد که فروش دیگر به معنای اتمام کار نیست، بلکه فروش شروع یک راه است؛ طبق تحقیقات صورت گرفته حفظ و نگهداری مشتریان موجود و بالفعل در سازمان ها با ارائه خدمات پس از فروش مناسب نسبت به جذب مشتریان جدید و بالقوه دارای 5 برابر هزینه کم تر برای سازمان ها می باشد.


مديريت خدمات پس از فروش كه از زمان تحويل كالا يا خدمات به مشتري آغاز شده، با افزايش تدريجي تعداد مشتريان مي‌تواند زمان و هزينه‌ي سازمان را به ميزان قابل توجهی متوجه خود سازد. ارائه یک سرویس سریع و مطمئن خدمات پس از فروش می تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی بسیار قوی برای جلب مشتری بیشتر در سازمان ها و بنگاه های اقتصادی مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از يك سيستم اتوماتيك كه در مديريت خدمات پس از فروش ياري‌گر مديران سازمان باشد مي‌تواند دغدغه و نگراني حاصل از ارايه اين خدمات را به حداقل برساند و در عين حال با كاهش دخالت‌هاي انساني در روند اين فعاليت‌ها احتمال بروز خطا و كندي را كاهش دهد.


سيستم خدمات پس از فروش (CSS) برآیند نيز به عنوان يكي ديگر از سيستم‌هاي يكپارچه به همين منظور طراحي شده است. نرم افزار خدمات پس از فروش برآیند با راهكارهاي انبار، CRM، فروش، خزانه داری و حسابداری در ارتباط است و به همين دليل مي‌تواند اطلاعات مورد نياز براي ارائه خدمات به مشتريان را از اين سيستم‌ها دريافت و اطلاعات توليدي خود را در اختيار آنان قرار دهد.

 

نرم افزار خدمات پس از فروش می تواند مدیریت را آسان کند. از داشتن توانایی دسترسی به اطلاعات مشتری با لمس یک دکمه گرفته تا توانایی رسیدگی سریع به شکایات مشتری.

 

نرم افزار خدمات پس از فروش می تواند دارایی بزرگی برای شما باشد و اطمینان حاصل کند که مشتریان شما بهترین خدمات ممکن را دریافت می کنند. در هر مرحله از سفر فروش خود.

 

مزایا:

مدیریت گارانتی

قراردادها و ضمانت‌های و نگهداری طولانی‌مدت به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شوند و به مشتری شما آرامش خاطر می‌دهند که اگر مشکلی پیش بیاید، تحت پوشش قرار می‌گیرند.

نرم افزار مدیریت خدمات پس از فروش و خدمات ما می تواند مدیریت گارانتی را آسان کند و به شما و مشتریان شما کمک کند. با دسترسی آسان به اطلاعات مشتریان خود، نرم افزار ما به شما این امکان را می دهد که به سرعت و به راحتی تشخیص دهید که آیا گارانتی آنها معتبر است یا نه و چه خدماتی را می توانید ارائه دهید.

 

برنامه ریزی نگهداری پیشگیرانه

تنها چیزی که می تواند مشتریان شما را بیش از خدمات عالی به مشتریان خوشحال کند، فعال بودن در هنگام تعمیر و نگهداری است تا اطمینان حاصل شود که می توانند به سیستم خود اعتماد کنند. با پیشرفت‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، می‌توانید پیش‌بینی کنید که تعمیرات چه زمانی انجام شود - قبل از اینکه مشکلی پیش بیاید.

 

نرم افزار ما بشما کمک میکند زمان بندی کار مشتریان خود را به طور موثر مدیریت کنید و به شما امکان می دهد تعمیرات را برنامه ریزی و مدیریت کنید. این نه تنها به شما این امکان را می دهد که به طور مؤثر حجم کاری مهندسان خود را مدیریت کنید، بلکه مشتریان شما را برای مدیریت انتظاراتشان در جریان نگه می دارد.

 

ردیابی موجودی یدکی

به منظور ارائه پشتیبانی موثر پس از فروش به مشتریان خود، مهم است که در بالای موجودی خود بمانید تا از تمام قطعات موجود یا کم انبار آگاه باشید. هنگامی که قطعات موجود نیستند، این می تواند باعث شود که ضمانت های خود را نقض کنید، که می تواند برای کسب و کار شما گران تمام شود.

نرم افزار خدمات پس از فروش ما حاوی همه چیزهایی است که احتمالاً برای پیگیری موجودی خود نیاز دارید و اطمینان حاصل می کنید که هرگز محصولات حیاتی خود را تمام نمی کنید، که به کاهش زمان تحویل و راضی نگه داشتن مشتریان شما کمک می کند.

 

ارتباط با مشتری

ارتباطات یکی از مهمترین جنبه های خدمات پس از فروش است که باعث می شود مشتریان شما در کل فرآیند فروش احساس ارزشمندی و حمایت کنند.

 

گزارش های موجود در نرم افزار برآیند نیز در کنترل و پیگیری مشتریان به مدیریت اطلاعات کافی را میدهد.