کنترل و پیگیری مشتریان

توضیحات

پیگیری مشتری و نشان دادن علاقه به ادامه‌ی ارتباط با آن‌ها، به مشتری نشان می‌دهد که خرید از شما بهترین اتفاقی بوده که می‌توانسته تجربه کند. اعتمادسازی برای مشتریان وقتی صورت می‌گیرد که مشتری بداند هدفتان از تماس فروش نیست و تماسی که با آن‌ها برقرار کرده‌اید منفعتی برایتان ندارد.
مردم تمایل دارند شرکتی را انتخاب کنند که حس تعلق را در آن‌ها ایجاد کند. اگر زمان بگذارید و رضایت مشتریان را بررسی کنید، بیشتر از کسب‌وکار شما خوششان آمده و بیشتر احتمال دارد که در آینده از شما خرید کنند. به این ترتیب افزایش فروش ما حتمی است.
قابلیتهای موجود در این بسته نرم افزاری بسیار عالی و کم نقص طراحی شده است تا بتواند تمامی نیازهای موجود در یک سازمان بازرگانی را مرتفع نماید.گزارشات متنوع و بسیار کاربردی یکی از نقاط قوت این محصول میباشد.
 
مدیران با ابزارهای جانبی که در این محصول دیده شده است میتوانند کلیه عملیات کاربران را کنترل کرده و فرآیندهای مجموعه خود را کاملا در این بسته طراحی نمایند. امضای الکترونیک و استفاده از اپلیکیشن موبایل میتواند صحت و اطمینان از فرآیند طراحی شده را برای مدیران تضمین نمایددر تمامی کسب و کارها اعم از کوچک و بزرگ نیاز به وجود مدیریت در بخش ارتباط با مشتریان به گونه ای محسوس مشاهده میگردد.
از آنجایی که اصولا مشتریان به جاهایی که قبلا از آن خرید داشتند بازمیگردند پس ثبت اطلاعات آنها را باید مهم شمرد.سیستم یکپارچه برآیند در بخش سی آر ام این نیاز بنگاه ها را بگونه ای برطرف نموده که بخش ارتباط با مشتری را در زمینه بنگاه های اقتصادی بازرگانی بطور اختصاصی ایجاد نموده است.در این جهت برای بهبود و ارتقاء اهداف و راهبردهای سازمان ها گزارشات مربوط به پیگیری مشتریان و یا درخواست های مشتری را بگونه ای در راستای هدفمندی بنگاه ها ایجاد نموده و بصورتی است که مدیران با رجوع به گزارشات مشتریان میتوانند به کاهش هزینه ها ، افزایش فروش و در نهایت به هدف غایی سازمان نزدیک تر شوند، که این موضوع در مقایسه با رقبای هر سازمان میتواند از برترین مزیت های رقابتی بشمار آید.
 


امکانات :

تعریف پارامترهای رتبه بندی اشخاص حقیقی و حقوقی
گروه بندی اشخاصحقیقی و حقوقی
تعریف چارت سازمانی
تعریف بازه زمانی تکرار
تعریف حوزه مشتری
تعریف وضعیت نظرات کاربران
تعریف آدرس با ساختار پیوسته
هدف گذاری پرسنل
امکان ثبت پرسش و پاسخ از مشتری 
امکان امضای الکترونیکی فرم ها
ثبت نظرات کارمندان 
ارسال گروهی و تکی پیام کوتاه
تعریف کمپین پیام کوتاه
تعریف الگوی پیام کوتاه
تولید هوشمند شماره همراه
تعریف کمپین فروش
معرفی درخواست خدمات مشتریان 
معرفی عوامل انجام کار خدمات مشتریان 
معرفی نتیجه کار خدمات مشتریان 
معرفی نوع سرویس خدمات مشتریان
 


گزارشات :

گزارش کنترل پیگیری مشتریان 
گزارش پیگیری و بازاریابی مشتریان
گزارش از گواهی خدمات مشتریان
پایش مشتریان 
گزارش از دبیر خانه 
لیست اطلاعات مشتریان
 

مقاله ها